Svatební líčení

Milá nevěsto, děkuji za Tvůj zájem o moje služby. Jsem tu abych ti vytvořila dokonalý make-up v nejvýznamnější den tvého života.

Jak se připravit na svatební zkoušku a jak probíhá?

Zkouška je nejdůležitější součástí svatebních příprav. Určitě ji nepodceňte. Na zkoušce se budeme bavit především o barvě Vaší svatby, šatech, typu účesu, špercích, představě o líčení, časovém harmonogramu apod. Tyto všechny informace jsou pro mě důležité. Zkouška svatebního líčení trvá asi hodinu a probíhá cca měsíc před Vaší svatbou. Prosím termín zkoušky si rezervujte s dostatečným předstihem 😊

Začátek svatební zkoušky a inspirace

Zkouška líčení začíná tím, že mi sdělíte výše zmíněné informace a hlavně svoji představu. Inspiraci můžete hledat na Pinterestu, na mém Instagramu, Facebooku, nebo kdekoliv jinde. Představa je stěžejní, abychom věděly jak intenzivní líčení si představujete, jaký máte vkus, abychom se od tohoto mohly odrazit.

Může se stát, že se daná inspirace nebude hodit k vašemu typu pleti, tvaru obličeje, nebo tvaru oka. Se vším vám samozřejmě ráda poradím a poskytnu vám všechny informace, tak abyste se cítila krásně a dosáhly jsme perfektního výsledku.

V průběhu zkoušky můžeme líčení jakkoliv měnit a upravovat. Určitě mi dávejte zpětnou vazbu. Budu se vás v průběhu naší zkoušky ptát, zda vám líčení sedí a jak se cítíte.

Každý krok s nevěstou probírám a pokračuji až po vzájemné shodě. Nemusíte se tedy bát, že bych vám nenaslouchala – a vy jste pak po hodinách zkoušení zjistila, že styling nesedí k vaší představě.

Časový harmonogram/ kam a v kolik hodin za Vámi pojedu/ líčení (v případě líčení více žen) / si dohodneme také v den zkoušky líčení.

Pokud se v mezičase cokoli změní, prosím informujte mě předem, abychom zajistily co nejplynulejší průběh příprav 😊

SVATEBNÍ DEN

Na místo příprav přijedu v předem stanovenou hodinu. Požádám pouze o zajištění místa nejlépe někde u okna, abychom měly denní světlo a o židli, nebo barovku. Vše ostatní už běží tak, jak jsme se domluvily na zkoušce. Jsem vám k dispozici po celou dobu příprav, až do vašeho odjezdu. Mohu vám pomoci do šatů, s úpravou make-upu, apod.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností, jsem zde pro Vás, neváhejte se na mě obrátit. Přeji Vám pohodové svatební přípravy a budu se moc těšit na naši spolupráci. ❤️

Ceník

Nevěsta celkem

Cena obsahuje:

  • zkoušku svatebního líčení
  • svatební make up
  • náklady na cestu
  • finální úpravy

2 800 Kč

Svatebčanky

dle náročnosti

600 - 800 Kč

Balíček první pomoci pro nevěstu

dle domluvy

1390 Kč

Pojďme se domluvit